Бренд Nike!

Висока якість, інноваційні матеріали, новітні технології виробництва — це Nike. 

Як усе розпочиналося?

Усе почалося з шаленої мрії 24-річного хлопця зі штату Орегон — змінити життя і залишити свій слід в історії.

Філ Найт, молодий випускник Стенфорда, взяв у батька пару сотень доларів у борг, ризикнув — і зробив переворот у світі спортивного взуття.

Після отримання диплома Найт вирушає у світове турне. Зробивши зупинку в Японії, він зв'язується з компанією «Onitsuka Tiger» — виробником якісного спортивного взуття, і переконує її керівництво в тому, що у їхнього товару є величезні маркетингові можливості в США.

Коли його запитують, яку компанію він представляє, Найт швидко вигадав назву, давши народження компанії «Blue Ribbon Sports» — попереднику «Nike».

У 1963 Найт отримує першу партію взуття «Tiger» в кількості 200 пар. Найт запрошує до співпраці Білла Бауермана — свого тренера з легкої атлетики з університету і пропонує йому повноцінне партнерство.

Найт і Бауерман об'єднуються і вкладають у партнерство по 500$. Найт працює в бухгалтерській фірмі, а у вільний час займається поширенням взуття із багажника свого автомобіля під час місцевих та регіональних змагань з легкої атлетики.

З того моменту розпочалася довга і цікава історія розвитку та становлення бренду.

 NIKE AIR MAX 1, 1987

Сьогодні Nike — один зі світових лідерів з продажу спортивних товарів. Виробництво взуття здійснюється на 112 фабриках в 12 країнах світу.

У нас на Клумбі ви можете обрати "найки" на будь-який смак:

    Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

    Вернуться в Блог