Знай наших: Сказки на заказ. Интервью с продавцом Клумбы

Чтоб сказка стала былью…

Какое же детство без доброй сказки на ночь? А если она уникальная, особенная и персонально о вашем ребенке? Согласитесь, мечта каждого.

Напоминаю, что в рубрике «Знай наших» мы знакомим и знакомимся с людьми, которые размещают на Доске объявлений интересные товары или услуги. Сегодня запись о Надежде, которая создает сказки на заказ, об этом мы и пообщались детальнее.

 

Представьтесь, пожалуйста, и расскажите немного о себе. Как пришла идея создавать персональные сказки?

Мене звати Надія Малафєєвська, мені 28, виховую донечку Мирославу, їй 5. Ідея створювати персональні казки з'явилась, коли донечці було 2 рочки. Вона хотіла власних казок, про те, що цікаво їй на даний момент. Раніше я вже писала казки, зокрема казку-побажання щасливої долі для новонародженої донечки моєї подруги. Тому вирішила спробувати написати про те, що цікаво моїй дитині, а згодом – і іншим дітям. Минулого року я стала переможцем конкурсу «Напишіть про мене книжку», і незабаром буде видана моя перша не персональна книга.

 

Опишите, как происходит согласование с заказчиком? Какую информацию о ребенке вам необходимо знать, чтобы приступить к работе?

З замовниками ми вибираємо тему, якщо в них є ідеї про що саме писати. Якщо ні – підбираю згідно з вподобаннями і характером дитини. Власне, саме це і потрібно знати в першу чергу: чим захоплюється саме ця дитина, чим займається, про що мріє, тонкощі характеру. Також вік, бо під нього налаштовується стиль написання, склад сім'ї, бо це теж може згадуватись в казці, і краще, щоб це була достовірна інформація. Так дитина точно впізнає себе у історії. Також замовник обирає мову, якою буде написана казка – українську або російську.

 

Каким получается объем книги, сколько страниц?

Зазвичай близько 28-32 сторінок, якщо в твердій обкладинці, і 20 якщо в м'якій (більше погано сшивається на скоби). Для твердої палітурки обмежень нема.

 

Вы предоставляете только макет заказчику или типография тоже за вами?

Друкую сама, знаю вже перевірені друкарні, які друкують книги дуже гарної якості за адекватними цінами. Проте макет замовнику теж надаю за потребою.

 

Сколько времени может потребоваться для создания одной персональной сказки с момента заказа до отправки?

На створення однієї казки потрібно десь 7-10 днів, якщо терміново, можна і за 5 днів, але це мінімум. Окремо потрібно врахувати час на друк – книгу в твердій палітурці друкують як мінімум 5 днів, тому ще додаємо тиждень на отримання книги з друкарні. Оптимально, якщо на виконання замовлення є хоча б 2-3 тижні. Книги в м'якій палітурці друкуються за 1 день, тобто за 8-11 днів замовнику буде передана або відправлена книга. Звичайно, краще робити замовлення трошки раніше.

 

Есть ли иллюстрации внутри книги? Картинки для обложки вы рисуете сами или используете фотобанки?

Так, книги ілюструються зображеннями з фотостоків, зазвичай безкоштовних. Також дуже класно ілюструвати казку малюнками самої дитини, дуже атмосферно виходить!

 

Обозначьте, пожалуйста, минимальную и максимальную стоимость книги с учетом разных особенностей печати: бумаги, переплета, формата и т.д.

Вартість дуже коливається в залежності не тільки від друку, але і від віку дитини: маленька казочка для дитини, якій 1-2 рочки, не може вартувати стільки ж, скільки чимала підліткова пригодницька історія. Загалом ціни на мою роботу від 400 до 800 грн, друк оплачується окремо по тарифах друкарні, зазвичай це близько 100 грн за книгу в м'якій палітурці і 200-350 за тверду. Тобто якщо підсумувати, вартість книги від 500 до 1200 грн.

 

Каким был самый запоминающийся заказ?

Важко сказати... Я добре пам'ятаю їх всі. В одному замовленні я писала пісню, щоб втілити мрію маленької замовниці. В іншому – писала містичну історію на основі малюнків дівчинки. Вони всі різні, як і діти різні. Але мабуть одним з найбільш яскравих замовлень є ціла серія книг про маленьку Кеті: її мама два роки поспіль замовляє донечці книгу з двома різними казками. Особливість в тому, що минулого року книгу допомагала ілюструвати старша сестра дівчинки, а цьогоріч одна казка сворена на основі малюнків самої Каті та проілюстрована ними повністю, а інша – на основі її фото і ними ж ілюстрована. Було надзвичайно цікаво створювати таку книгу!

 

Поделитесь названием своей любимой книги, которую посоветовали бы прочесть каждому.

«Казки маленького Лисенятка» Ігор Фарбаржевич. «Усе можливо, імовірно все» – головний її посил. Ця книжка навіть дорослим повертає віру в дива.

 

Последние записи из этой рубрики:

Handmade украшения

Производитель натуральной косметики

Интервью с кондитером

Вязание на заказ

 • Freekee 13 мая 2019, 14:53

  Спасибо за классные истории! Моя любимая рубрика.
  Melisenta, а подскажите контакты вашего любимого издательства, давно хочу сделать книгу одному хорошему человеку.

 • Melisenta 13 мая 2019, 15:15

  Дякую за увагу!) Напишу вам в повідомлення ;)

 • mama_dvox_dochoc 13 мая 2019, 23:33

  Ви просто,чарівниця)Допомагати діткам попасти і стати героєм своєї казки-це чудо!Ніколи б не могла до такого додуматися)
  Натхнення вам і творчих успіхів!

 • Melisenta 15 мая 2019, 23:05

  Дякую дуже за такі теплі слова!)

 • galina_79 14 мая 2019, 00:10

  Яка ж милота у вас виходить!!!!я в захваті!здоров'я вам і вашій донечці!творчої наснаги!!!
  Ps:якщо можна і мені контакти видавництва..роздрукую малюнки своєї донечки.дякую)

 • Melisenta 15 мая 2019, 23:05

  Дякую дуже!)))
  Про видавництво напишу в повідомлення)

 • ninjago 15 мая 2019, 14:00

  Ой, мені захотілось таку книгу своєму хлопчикові))

 • Melisenta 15 мая 2019, 23:06

  Замовляйте, радо напишу для вас казочку!)

 • ninjago 16 мая 2019, 00:02

  Замовляю)) пізніше тільки

 • Melisenta 16 мая 2019, 00:23

  Добре))) пишіть, я завжди на зв'язку)

 • ninjago 16 мая 2019, 11:37 1

  :hugging:Дякую

 • Ritulik 16 мая 2019, 16:26

  ви справді чарівниця. це неймовірно!

 • Melisenta 16 мая 2019, 20:40

  Дякую дуже!)))

 • mojashafa 16 мая 2019, 19:05

  Чудові книги. І якість друку насправді класно виглядає. Не підкажете, де друкуєте свої?

 • Melisenta 16 мая 2019, 20:40 1

  Дякую! Так, друк там прекрасний!) Підкажу звісно ж)

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Блог