Дерев'яне ліжко-горище

  • Доставка: Другие способы доставки
  • Оплата: Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж
  • Возврат и обмен: отсутствует
mebliber

На Клумбе 4 года • Более 90 продаж

Описание

Дерев’яне ліжко з спальним місцем на другому ярусі та гіркою для забави. Найкраще вирішення питання економії місця в невеликих дитячих кімнатах.

Економить не лише місце у дитячій кімнаті, а й виконує чимало практичних функцій: комод з чотирма чималими ящиками для дитячих речей одночасно слугує драбиною, є полички для іграшок, книжок чи інших особистих речей дитини. Оскільки спальне місце знаходиться зверху – знизу зручно розмістити робоче місце школяра, спортивний майданчик, чи ігрову зону. Територія під спальним місцем часто стає власне особистим простором Вашої дитини, де можна бавитися з друзями, вчитися, зберігати свої речі. Бортики ліжка фігурні, високі, стандартно 45-50см, при необхідності за бажанням замовника робимо вищими. Гірка та драбина виставляється на будь-якому билі, як зручніше Вам.

Бортики ліжка фігурні, високі, стандартно 45-50см, при необхідності за бажанням замовника робимо вищими.

Виготовляється з твердих порід дерева – выльха, ясен

Розмір спального місця – 80/190 см,. Спальне місце розміщене на висоті 120 см. зовнішній розмір ліжка – 92 / 205см

Гірка до ліжка – загальна ширина – 36см, висота бортиків – 12-14см, довжина ковзанки – 160см. По прямій гірка займає 120см. Матеріал : борти дерев»яні, місце для ковзання – ДСП ламіноване. Розміщується на будь – якому билі. Закріплюється нерухомо, при бажанні швидко знімається.

Можлива незначна зміна конструкції та параметрів ліжка на вимогу замовника, якщо вона не суперечить нормам безпеки даного виробу. Варіанти денця – ДСП рядове ( стандартно, входить у вартість ), або ж дерев»яний ламелевий настил додатково.

Покриття - лак. Можливе тонування у інші кольори. Можливе вибілювання

Ліжко з вільхи - 3895 грн, з ясена - 4640 грн

Додатково: Ламелевий дерев’яний настил під матрац – 240грн\1сп. місце., настил під матрац з ДСП рядового – 140грн\1спальне місце..
Гірка +545грн Тонування – 450грн., вибілювання – 650грн..Если у вас остались вопросы — задайте вопрос продавцу
Показать весь текст

Характеристики

  • Состояние: новое
  • Наличие: в наличии