Фантастичні звірі і де їх шукати. велике ілюстроване видання

В наличии
Новое
ФАНТАСТИЧНІ ЗВІРІ І ДЕ ЇХ ШУКАТИ. ВЕЛИКЕ ІЛЮСТРОВАНЕ ВИДАННЯ
Артикул: 733091
Вікова група: от 2 лет
Автори: Джоан К. Ролінґ
Серія: Гаррі Поттер
Мова видання: українська
Дата видання: 2019
Палітурка: тверда
Кількість сторінок: 156
Формат: 245х288 мм
Перекладач: Віктор Морозов
Художник-ілюстратор: Олівія Ломенек Ґілл
ISBN: 978-617-585-143-2
Виробник: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Штрихкод: 9786175851432

Це блискуче нове видання «Фантастичних звірів і де їх шукати» Ньюта Скамандера (яке вже вважається класикою серед чарівників) охоплює надзвичайний арсенал магічних істот, від Акромантули до Шрейка, разом із десятьма різними видами драконів — усі вони чудово зображені у яскравих кольорах винахідливою Олівією Ломенек Ґілл.

Роки видатних пригод та досліджень магіозоолога Ньюта Скамандера принесли плідні результати, які прийшлись до вподоби науковцям і були із захопленням сприйняті відьмами та чарівниками, а також стали доступними для маґлів на початку цього сторіччя. Завдяки яскраво ілюстрованому виданню читачі можуть вивчати магічну фауну п’яти континентів, не встаючи з власного зручного крісла. «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це книга, яку мусять прочитати всі у Гоґвортсі!

Нове видання містить повністю оновлений текст 2017 року, який включає в себе шість нових звірів, котрих можна зустріти на теренах Північної Америки, а також нову передмову Дж. К. Ролінґ, написану від особи Ньюта Скамандера.

Характеристики
Состояние новое
Наличие в наличии
Sale_4u
На Клумбе 3 года
6 продаж
  • Новая почта
  • Предоплата на карту/счет
  • Возврат и обмен: отсутствует