Хіт продаж! засіб для чищення ванних кімнат фада кераміка 1 л

В наличии
Новое
Идеально чистая ванная комната без усилий! Реальность! :bangbang:

Попробуйте наше концентрированное безфосфатное средство! :thumbsup:

:heavy_check_mark:Средство эффективно удаляет с керамических поверхностей плесень, налет солей жесткости воды, мочевой камень, остатки мыла.

:heavy_check_mark:Предотвращает образование известкового налета и развития коррозии, не повреждая хромированные поверхности.

:heavy_check_mark:Имеет приятный запах, легко смывается, быстро высыхает и не требует дополнительного протирания поверхностей насухо.

:heavy_check_mark:Экономное в использовании.

:heavy_check_mark:Экологически чистое: не содержит фосфатов и других вредных веществ.

Скидка 20% для моих клиентов :wink:

Професійний засіб, адаптований для застосування в домашніх умовах та вироблений за німецькою технологією, ексклюзивно для L-club.
М’який концентрований засіб ефективно видаляє з керамічних поверхонь плісняву, наліт солей жорсткості води, сечовий камінь, залишки мила. Запобігає утворенню вапняного нальоту та розвитку корозії, не пошкоджуючи хромовані поверхні. Має приємних запах, легко змивається, швидко висихає та не потребує додаткового протирання поверхонь насухо. Економний у використанні. Екологічна безфосфатна формула: не містить фосфатів та інших шкідливих речовин.

Застосування.
При мінімальному забрудненні 10-20 мл засобу додати до 1 л води кімнатної температури, змочити поверхню робочим розчином та залишити на 10-15 хвилин для експозиції, змити чистою водою і залишити висихати. У випадках сильного забруднення розпилити нерозведений готовий концентрат на поверхні та після короткої експозиції ретельно змити чистою водою.

Попередження.
Не використовувати засіб на кислотно-чутливих, акрилових та мармурових поверхнях.

Активні компоненти (країна походження: Німеччина).
Водний розчин кислот, ПАР.

Умови зберігання.
В оригінальній упаковці, подалі від нагрівальних приладів і прямого сонячного проміння, при температурі від +5ºС до +25ºС

Характеристики
Состояние новое
Наличие в наличии
Производство Украина
Katya20201991
На Клумбе меньше года
Более 10 продаж
  • Укрпочта, Новая почта, Самовывоз
  • Предоплата на карту/счет, Оплата наличными
  • Возврат и обмен: в течение 14 дней