Корбобо - весела новорічна гра

В наличии
Новое
Цікава новорічна гра на швидкість із жартівливими вкрапленнями (граємо та виконуємо смішні завдання)
Розрахована на дітей від 6 років та підлітків, але і дорослим сумувати не доведеться.
Мета гри: переможцемє той гравець, який в кінці гри буде мати найбільше карт у своїй колоді.
Гра складається із гральних карт та колоди завдань (пояснити слово, придумати історію, показати пантоміму)
Хід гри. Перед початком гри добре перетасовуємо карти з завданнями (блакитна рубашка) і відбираємо, не дивлячись, 20 карт. Ставимо їх в центрі стола рубашкою вгору.
Карти з червоною рубашкою також перетасовуємо і роздаємо порівну між всіма учасниками рубашками вгору.
По черзі кожен з гравців відкриває по одній карті. Усі уважно слідкують за картами, що відкриваються і як тільки на столі буде відкрито 5 однакових малюнків, то потрібно чим швидше вигукнути "Корбобо". Хто перший вигукнув, той забирає всі відкриті карти собі і ставить їх в низ своєї колоди.
Також потрібно вигукнути "Корбобо", якщо відкрита карта тільки з одним малюнком. В цьому випадку той, хто вигукнув перший має право дати завдання одному із гравців (на вибір). Для цього він, не дивлячись, бере верхню карту і дає її комусь із гравців. Той виконує завдання і гра продовжується далі.
Гра закінчується тоді, коли розіграні всі картки із завданнями або коли в одного з учасників закінчились карти. В такому випадку кожен рахує свої карти. В кого їх найбільше - вважається переможцем.
*Забороняється давати завдання підряд одному і тому ж учаснику.
**Якщо одночасно відкрито 5 однакових малюнків і карта з одним малюнком, то гравець на власний розсуд обирає чи забрати відкриті карти собі чи дати комусь завдання.
***Усі завдання зачитуються вголос, а потім виконуються, окрім тих, де потрібно пояснити слово (тут гравці повинні вгадати вибране слово)
------------
Чому Корбобо? В перекладі з узбецької Миколай, Санта Клаус, Дід Мороз це Корбобо, "сніговий дідусь", який приїжджає на віслюку у смугастому халаті.
------------
Варіант гри для молодших гравців. Забираємо карти із завданнями і граємо за правилами тільки гральними картами (тобто вигукуємо "Корбобо" коли відкрито 5 однакових малюнків).
Таким чином вчимося швидко рахувати до 5)

Характеристики
Состояние новое
Наличие в наличии
XTRAIL
На Клумбе 4 года
Более 200 продаж
Топ 10% лучших продавцов
  • Укрпочта, Новая почта
  • Предоплата на карту/счет
  • Возврат и обмен: отсутствует