Многоразовый подгузник бамбук вугільний duo з подвійними бортиками pororo

В наличии
Новое
Розмір: універсальний, має два ряди кнопочок на животику, регулюється кнопочками по висоті, по ширині талії і за обсягом ніжки.

Підходить діткам від 2,5 до 16 кг (від народження до 2-х років)

Склад тканини:
Верхній шар підгузника
- PUL (Polyurethane laminated fabric) - тканина не промокає, завдяки пористій структурі забезпечує вільний шлях для проникнення повітря до шкіри маляти;
- TPU (Thermoplastic Polyurethane) - діє таким же чином, як PUL, але має дещо іншу технологію виробництва. TPU це ламінація тканини за допомогою високих температур, більш екологічно чистий продукт (біорозкладаний), більше мякий і більш гнучкий ніж PUL. TPU тканина не промокає, завдяки пористій структурі забезпечує вільний шлях для проникнення повітря до шкіри маляти.
Внутрішній шар підгузника - це 100% натуральне волокно зроблена з бамбука з вплетеними мікро частинками деревного бамбукового вугілля, що і обумовлює його темно-сірий колір. Бамбуковий вугільний підгузник, на відміну від звичайного бамбукового підгузника, зшитого з бамбука без обробки, залишається практично сухим при використанні. Бамбукове вугілля має високу пористість, утримує запах і відмінно підтримує баланс вологості, не пересушуючи шкіру малюка не залишаючи її мокрою. При виготовленні вугільного бамбука виділяється піролізна кислота (або бамбуковий оцет), яка використовується як цілющий компонент у багатьох препаратах. Ця рідина містить 400 різних хімічних сполук і застосовується в багатьох областях, в тому числі, у складі косметики, дезодорантах, в харчовій промисловості і сільському господарстві. Натуральна бамбукова вугільна тканина позитивно впливає на шкіру малюка, тому підгузники особливо рекомендовані для малюків з алергією і частими подразненнями шкіри.

Застосування: для використання в денний і нічний час.

Інструкція:

перед використанням підгузники і вкладки потрібно обов'язково випрати. Можливе машинне та ручне прання. Прати в пральній машинці дитячим порошком при температурі не вище 40 градусів з функцією додаткового полоскання. Прання при 60 градусах допускається, але від великих температур термін служби ламінованої тканини зменшується, тому виробник рекомендує прати при температурі не більше 30-40граусів, це стосується і тих підгузників, на яких вказана температура прання 60градусов Не використовувати пом'якшувачі для тканин. Можна сушити на батареях внутрішнім шаром вгору. Можна віджимати в пральній машинці на максимальних обертах.

Не прасувати!

Характеристики
Состояние новое
Бренд Pororo (Пороро)
Наличие в наличии
145 грн
moia_simia
На Клумбе 5 лет
Более 200 продаж
Топ 10% лучших продавцов
  • Укрпочта, Интайм
  • Наложенный платеж
  • Возврат и обмен: отсутствует