Протеин 100% whey premium

В наличии
Новое
100% Whey Premium - класична високобілкова харчова добавка, котра складається з 100% чистого концентрату сироваткового білку (WPC). Продукт добре розчиняється у рідині, володіє високим ступенем засвоєння та містить велику частку незамінних амінокислот, має дуже низький вміст цукру та не містить аспартаму. 100% Whey Premium має чудові смаки, котрі були розроблені у співпраці з фахівцями однієї з провідних європейських компаній що спеціалізується на смакових добавках молочних продуктів.
Сиворотковий білок сприяє приросту м'язової маси та вберігає її від руйнуванняЧому ж стільки уваги приділяється тому, щоб вберегти м'язи від руйнувань? Якщо для людей котрі прагнуть набрати м'язову масу це логічно, то чому ж це так вкрай важливо і тим хто хоче схуднути? Детальніше [...], підтримує здоров'я і міцність кісток. Також, він чудове джерело амінокислот з розгалуженими ланцюгами (BCAABCAA - амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами (англ. branched-chain amino acids, BCAA). До них належать лейцин, ізолейцин і валін. Всі три амінокислоти є незамінними для людини і не можуть синтезуватись в організмі, тому повинні надходити із продуктами харчування чи спеціальними добавками. Детальніше [...]), котрі складають 35% екзогенних амінокислот формуючих білок м'язів.
Великою перевагою концентратів цього типу білка є такі біоактивні компоненти, як: лактоглобулін (36%); альфа-лактальбумін (20%), імуноглобуліни (10%), альбумін сироватки крові (5%), лактоферин (4%), трансферин (4%), проетозопептон (20%), лактопероксидаза (1%). Вони характеризуються різним складом і хімічною структурою, завдяки чому забезпечується різна біологічна активність. Activlab 100% Whey Premium - протеїн найвищої якості, і містить аж 75 г., білку у 100 г., продукту. Добавка випускається в упаковці масою 2000 г., у вигляді порошку для приготування коктейлів.
Вміст у одній порції (30 грам):
Білки – 23,0 г.
Жири – 2,1 г.
в тому числі насичені жирні кислоти – 1,4 г.
Вуглеводи – 2,9 г.
в тому числі цукри – 1,3 г.
Сіль – 0,12 г.
Енергетична цінність – 121 ккал.
Рекомендації щодо використання:
30 грам (1,5 плоску мірну ложку) розчинити у 200-250 мл., води або знежиреного молока. У дні тренування приймають одну порцію між сніданком та обідом, другу - після фізичних навантажень. У дні відпочинку - 2 рази в день між основними прийомами їжі. Харчова добавка не може бути використана в якості субститута диференційованої дієти (не є замінником повноцінного харчування). Різноманітний та збалансований раціон харчування необхідний для забезпечення хорошого здоров'я! Мірний ковшик знаходиться в упаковці з продуктом.
Інгредієнти
Концентрат сироваткового білку (з молока) 98%, натуральний какао порошок 1% (шоколадний смак), розчинна кава 1% (смак кави), натуральні ароматичні добавки: порошок ванілі 0,1% (ванільний смак), порошок полуничного соку 0,1% (полуничний смак), бананове пюре сушене 0,1% (банановий смак); підсолоджувачі - сукралоза та ацесульфам К; загущувач - ксантанова камедь. Інформація для алергіків: може містити сліди або похідні сої та зернових котрі містять глютен.

Характеристики
Состояние новое
Наличие в наличии
Производство США
sport_food
На Клумбе 6 лет
  • Укрпочта, Новая почта, Justin
  • Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Частичная предоплата
  • Возврат и обмен: отсутствует