Моя казкотерапія "будь собою" вид. ранок

В наличии
Новое
Перед тим, як зробити замовлення, поцікавтеся наявністю та актуальною ціною.

Чудові малюнки, виховальний ефект, захопливі казки!
Немає кращого вихователя і психолога, ніж якісна дитяча література! Покоління за поколінням зростали на її чудових зразках. Пропонуємо вам серію книжок, що допоможуть вашій дитині навчитися добру, позбавитися зайвих страхів, шкідливих звичок, розвинути чуйність і доброзичливість. Ці книжки сприятимуть гармонійному розвитку маляти.
Можуть використовуватися для дітей з особливими освітніми потребами.

Моя казкотерапія. Будь собою
Демченко О.
Ваша дитина невпевнена в собі? Разом з героєм цієї казки - чорним кошеням - малюк навчиться вірити в себе і зрозуміє, яким треба бути, щоб тебе любили і поважали!
Ілюстрації Наталії Петрачкової.

Кількість сторінок:24
Формат, мм:165х235
Вага:0.2300 кг
Обкладинка:Тверда
Вік:3+
Мова видання:Укр.

Інші книги серії "Моя казкотерапія" (дивись фото 7,8,9)

Моя казкотерапія. Запаслива білочка
Альошичева А.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-zapasliva-blochka-vid-43868641/

Вам здається, що у вашої дитини з´являються ознаки жадібності? Не хвилюйтеся, це можна виправити. Із цим легко впораються герої казки про запасливу білочку. Як це сталося, ви дізнаєтесь із цієї книжечки.
Ілюстрації Вікторії Скаканді.

Моя казкотерапія. Брехливе мишеня
Демченко О.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-brehlive-mishenya-vid-43868735/

Ваш малюк - справжній фантазер? Це чудово! Однак слід переконатися, что його розповіді - чарівні фантазії, а не шкідливі побрехеньки, через які він може вскочити у халепу. Про те, що відбулося з головним героєм цієї казки, і які висновки зробило мишеня, ви разом зісвоєю дитиною узнаєте із цієї казочки.


Моя казкотерапія. Забавки цуценяти
Альошичева А.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-zabavki-cucenyati-vid-43868781/

Ваш малюк - веселий, грайливий, розумний, але останнім часом ви помічаєте, що понад усе він любить байдикувати? Його не можна залучити до корисних справ? Прочитайте разом з ним цю казку - і, скоріш за все, історія кумедного цуценяти багато чого навчить вашого маленького неробу!

Моя казкотерапія. Кнопик-переможець
Ляшок М.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-knopikperemozhec-vid-kenguru-43868831/

Це солодке слово "ПЕРЕМОГА"! Як приємно посісти перше місце у змаганнях. Але не треба забувати, що для цього треба багато-багато працювати. І найголовніше! Маленький читач разом з кумедним поросятком Кнопиком нарешті зрозуміє, що найбільша перемога - це перемога над самим собою!

Моя казкотерапія. Кошенята - пірати

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-koshenyata-prati-vid-43868989/

Усі малюки полюбляють пустувати, усі вони - справжні бешкетники! Але потрібно вчасно зрозуміти, чи не завдають вони шкоди комусь своїми діями, чи не кривдять менших. Якщо у вас є підозра, що ваша дитина може образити когось маленького і беззахисного задля розваги, прочитайте їй цю книжку - і на прикладі пригоди невгамовних кошенят вона побачить, що може статися через непомірні пустощі.

Моя казкотерапія. Світ догори ногами
Альошичева А.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-svt-dogori-nogami-43869027/

Ми всі такі різні, такі незвичайні! І світ у кожного свій - чудовий і неповторний. Дуже важливо навчити малюка з повагою і розумінням ставитися до уявлень кожного! Головне, щоб він усвідомив: справжній світ не залежить від того, яким його бачить мавпочка, слоненя, птах або дитина! Адже справжній світ - це той світ, де ми почуваємося щасливими!

Моя казкотерапія. Сорока - злодюжка
Курдюмова О.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-soroka-zlodyuzhka-vid-43869067/

Багатьом з нас притаманні якісь шкідливі звички. Часто вони нам заважають, ми хочемо їх позбутися, але, нажаль, не завжди це виходить. Прооте бувають такі звички, від яких страждають інші. Оце вже лихо! Що трапилося з героїнею казкової історії про сороку Скрекотуху, ви дізнаєтесь із цієї книжки, прочитавши її разом з вашим малюком. Тут є над чим замислитися...

Моя казкотерапія. Капризуля Левеня
Моніч А.Б.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-kaprizulya-levenya-vid-43869113/

Ваш малюк любе вередувати? Він часто комизиться і не слухає батьків? Саме час прочитати йому цю казку. Чи впізнає він себе в головному герої? Разом з левеням малюк, можливо, подивиться на себе збоку і зрозуміє, як треба поводитися.

Моя казкотерапія. Країна замазурія
Демченко О.Ю.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-krana-zamazurya-vid-43869141/

Ваш малюк не полюбляє вмиватися, чистити зубки і тікає стрімголов від гребінця? Годі читати йому нотації! Краще познайомте його з кошеням - героєм цієї казки, якому довелося потрапити до жахливої країни Замазурії! Скоріш за все ви незабаром не впізнаєте свою дитину!

Моя казкотерапія. Найвродливіша корівка
Демченко О.Ю.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-nayvrodlivsha-korvka-vid-43869177/

Ви вважаєте, що вашему малюкові час замислитися над тим, що таке істина краса? Отже прочитайте йому цю казочку. Звісно, дуже добре, якщо природа наділила нас вродою... Але які наші якості найважливіші? Ми впевнені, що ваша дитина зрозуміє це разом із красунею корівкою - героїнею веселої та повчальної історії.

Моя казкотерапія. Невгамовна мавпочка
Федорова К.С.

https://kloomba.com/o/kenguru-moya-kazkoterapya-nevgamovna-mavpochka-vid-43869205/

Ваш маленький непосида цілодобово пустує й бавиться? Він носиться, як ураган, не звертаючи уваги на ваші прохання? У нього в рученятах усе горить? Виберіть годинку, дочекайтеся слушного моменту, коли ваш бешкетник трохи вгамується, і прочитайте йому цю казку про мавпочку. Гадаємо, він зрозуміє деякі важливі речі.

Кількість сторінок:24
Формат, мм:165х235
Вага:0.2300 кг
Обкладинка:Тверда
Вік:3+
Мова видання:Укр.

Ціна вказана за одну книгу

Мінімальна покупка - 100 грн

Характеристики
Состояние новое
Бренд Ranok Creative (Ранок Креатив)
Наличие в наличии
Производство Украина
Язык украинский
74 грн
Michael
На Клумбе 4 года
Более 500 продаж
Топ 5% лучших продавцов
  • Укрпочта, Новая почта
  • Предоплата на карту/счет
  • Возврат и обмен: отсутствует