Різдво у смурфів : комікси. peyo

В наличии
Новое
Производитель: Ірбіс
Возраст: 5+
Количество страниц: 48
Обложка: Твердая
Формат: 305×215 мм
Язык: Украинский
ISBN: 978-617-7569-07-6
Бумага: Мелованная
Вес: 360 г
Цілих 5 історій про смурфиків!

СМУРФИКИ ТЕЖ СВЯТКУЮТЬ РІЗДВО! АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ, ЗВИЧАЙНО Ж, НЕ МОЖЕ ОБІЙТИСЯ БЕЗ РІЗНОМАНІТНИХ ПРИГОД — ІНОДІ ВЕСЕЛИХ, ІНОДІ НЕ ДУЖЕ. ТА ОСКІЛЬКИ ЦЕ РІЗДВО, ТА ЩЕ Й У ЧАРІВНІЙ КРАЇНІ, УСІ ЦІ ПРИГОДИ ЗАВЖДИ ДОБРЕ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ.

«ЯЛИНКА» — ЩО ЗА РІЗДВО БЕЗ ЯЛИНКИ? СМУРФЕТКА ПОПРОСИЛА ЛІСОРУБА ПРИНЕСТИ З ЛІСУ ЯЛИНКУ ДЛЯ СМУРФЕНЯТКА. ТА ВИКОНАТИ ЦЕ ПРОХАННЯ ВИЯВИЛОСЯ НЕ ДУЖЕ ПРОСТО...

«СМУРФ У СПЛЯЧЦІ» — ОДИН ЗІ СМУРФІВ, ЛЕДАР, НАЙБІЛЬШЕ ЗА ВСЕ ЛЮБИТЬ СПАТИ. ОСЬ ТОМУ-ТО ВІН І ПОДРУЖИВСЯ З МИШКОЮ-СОНЕЮ, А ТАКОЖ З ІНШИМИ ЦІКАВИМИ ГЕРОЯМИ.

«ДИВНІ СНІГОВИКИ» — ЛІПИТИ СНІГОВИКІВ УЗИМКУ ЛЮБЛЯТЬ НЕ ТІЛЬКИ ДІТИ, А Й СМУРФИКИ. АЛЕ ЗЛІПЛЕНІ СМУРФИКАМИ СНІГОВИКИ БОЯТЬСЯ РОЗТАНУТИ ПІД ЧАС ПОТЕПЛІННЯ, ЯКЕ МАЄ НАСТАТИ. ТОМУ ВОНИ ВИРУШАЮТЬ У ДАЛЕКУ КРАЇНУ ВІЧНОЇ ЗИМИ, ТА ДОРОГОЮ ЇМ ТРАПЛЯЄТЬСЯ ЛИХИЙ ЧАКЛУН ГАРГАМЕЛЬ. ТА, НА ЖАЛЬ, СНІГОВИКИ ЩЕ НЕ НАВЧИЛИСЯ ВІДРІЗНЯТИ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ ВІД ЗЛИХ...

«СМУРФОРІЗДВО» — ЯЛИНКА ПРИКРАШЕНА, ЧАСТУВАННЯ ГОТОВЕ, УСІ СМУРФИКИ ЧЕКАЮТЬ НА ПОДАРУНКИ ВІД САНТА-КЛАУСА. ТА САНТА-КЛАУС У РІЗДВЯНУ НІЧ МАЄ БЕЗЛІЧ СПРАВ, ТОМУ ДОРУЧАЄ ДОСТАВИТИ ПОДАРУНКИ ДЛЯ СМУРФИКІВ... ЧАКЛУНОВІ ГАРГАМЕЛЕВІ!

«ПЕТРИКОВЕ РІЗДВО» — У ХЛОПЧИКА ПЕТРИКА РІЗДВО ВИДАЛОСЯ НЕ ДУЖЕ ЩАСЛИВИМ: МАТИ ЗАХВОРІЛА, ТАТО НА ВІЙНІ, А САНТА-КЛАУС З ПОДАРУНКАМИ ДЕСЬ ЗАБАРИВСЯ. САНТА-КЛАУС НАСПРАВДІ НЕ ДУЖЕ СЕБЕ ДОБРЕ ПОЧУВАВ І ЗВЕРНУВСЯ ДО ГАРГАМЕЛЯ, ХАТА ЯКОГО БУЛА ПО ДОРОЗІ, ЩОБ ТРОХИ ПЕРЕПОЧИТИ. АЛЕ ЗЛИЙ ЧАКЛУН ХИТРИМ ЧИНОМ ВИРІШИВ ПЕРЕБРАТИСЯ ЗА САНТА-КЛАУСА ПОКИ ТОЙ СПАВ! ЩО Ж РОБИТИМУТЬ СМУРФИКИ???
Остались вопросы? Спросить у продавца
Характеристики
Состояние
новое
Наличие
в наличии
Gnomiki
На Клумбе 3 года
Более 2000 продаж
Топ 1% лучших продавцов
Укрпочта (от 19 грн.), Новая почта
Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж
Возврат и обмен: отсутствует