Тент на газель, тент на газель з рекламою

В наличии
Новое
Тент для машини служить захистом вантажу, що перевозиться від небажаних зовнішніх впливів і являє собою досить міцну перепону з ПВХ матеріалу.

Наша компанія більше 10 років займається виготовленням тентів на ринку України.
Ми можемо виготовити тент для вашої газелі. Він може бути легким і міцним, в залежності від щільності використовуваного матеріалу (630-900 гр. / Кв. М.). Є можливість виготовлення або доопрацювання вашого каркаса на газель (збільшити висоту, змінити форму або матеріал каркаса), монтажу нашими фахівцями. Замовивши тент у нас, ви можете бути впевнені в його якості, виробники Німеччина, Бельгія, Корея. Кожен тент, не залежно від щільності використовуваного матеріалу, має посилення в місцях зіткнення з каркасом. Процес виготовлення готового тенту складе 1-2 дня.

Також у нас ви завжди можете придбати польську оцинковану фурнітуру, бортові скоби, еспандер, гачки ..

Форми готових тентів і каркасів можуть бути різноманітними, залежно від побажань клієнта: з бічним завантаженням, з відкидним дахом, зсувний дах, з клапаном над кабіною, тент у вигляді спойлера. Можливо збільшити висоту каркаса і виготовити ворота замість заднього клапана.

Значення реклами в наш час важко переоцінити. Наша компанія займається широкоформатним друком. Для цього ми використовуємо професійне обладнання. Ви можете замовити у нас рекламу на ваш тент, послуги дизайнера для розробки дизайнерського макета або можемо використати ваш готовий макет для друку. Наш друк не вицвітає на сонці і не змивається дощем (використовуємо сольвентні фарби).

Контакти:
Харківська область, м.Харків
ул.Лодзінская 8а, 2 хвилини від метро ім.Масельского

Характеристики
Состояние новое
Наличие в наличии
Производство Украина
anikitin
На Клумбе меньше года
  • Новая почта, Деливери, Интайм
  • Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Оплата наличными, Частичная предоплата
  • Возврат и обмен: отсутствует