Віддам в відповідальні руки собаку дівчинку нірвану

В наявності
Нове
Київ та область. Притулок В добрі руки.

Це Нірвана. Коли ми дізнались про неї, ситуація в притулку була і без того вкрай непростою. Тільки почало повертатись до Києва життя, незрозуміло було що і як буде далі, важка ситуація по всіх напрямках. Купа знаків питання і жодних чітких відповідей щодо майбутнього.
Подзвонила дівчина в притулок з проханням допомогти хоча б з виловом собаки.
Історія - звичайна,така до яких ми вже давно звикли тим більше в часи війни: під'їхав джип і висадили в полі, поблизу села, двох собак - алабая та малинуа. Алабая швидко забрали місцевий житель, а от Нірвана довго не давалась в руки. Неможливо було навіть на 50 метрів підійти, одразу зникала.
Через деякий час її вдалося зловити. До нас вона потрапила вже вкрай важкому стані: не могла ходити, стояти, сидіти, її весь час трясло, боялась всіх і всього, погано їла,ходила під себе.
І тут почалась низка обстежень: аналізи крові, УЗД всіх органів, рентген, КТ, МРТ, обстеження у невролога одне, друге третє, одне припущення змінялось іншим, знову аналізи…
і діагноз як вирок -Бореліоз (хвороба Лайма).
Вочевидь захворіла вона ще в домі, який вважала своїм, так я стан був майже пограничним.
Ця хвороба дуже підступна, потребує довгого лікування та відновлення. Довготривалий курс антибіотиків прибрав борелії з організму, але вплив хвороби на організм Нірвани став незворотнім.
Нірвана швидко зрозуміла що нова “родина” піклується про неї. Мужньо витримала всі випробування обстеженнями та аналізами. Вона дуже любить увагу, виявилась неймовірно ніжною та уважною як до людей так і до інших песиків.
Але вона досі дуже боїться чоловіків( напевне є за що…) і з недовірою ставиться до незнайомих людей. Але при спілкуванні розкриває своє вірне та любляче серце малинуа.
Вона так хоче гратись та бігати, як це роблять здорові малинуа, але ослаблений м'язовий тонус, проблеми з суглобами, тремор не дають їй вести повноцінний спосіб життя.
Після нового року у Нірвани починається курс фізіотерапії з великою надією, що це допоможе покращити її фізичний та емоційний стан.
Ми дуже сподіваємось, що вона знайде родину, яка буде працювати над тим, щоб покращити її життя. Так, це буде довго і дорого. Але, ця дівчинка вартує любові та тих зусиль і вкладень, які зроблять її життя повноцінним.
Зрозуміло, що знайти родину для собаки -інваліда вкрай складно, та ми віримо в дива і сподіваємось, що таке диво трапиться в житті Нірвани!
Умовна дата народження 14 червня 2018 року.
Забарвлення однорідне руде з «вугіллям» і чорною маскою.
Вакцинована , стерилізована, чипована, має ветеринарний паспорт.
Надаємо інформаційну підтримку, консультацію кінолога/зоопсихолога та ветеринарного лікаря.

Всіх тварин притулку можна подивитись, натиснувши під ім'ям Ольга " всі оголошення користувача"

Характеристики
Наличие в наличии
Производство Украина
IlonaVo
На Клумбі 3 роки
2 продажі
  • Інші способи доставки
  • Оплата готівкою
  • Повернення та обмін: відсутнє