Якісний секонд хенд англія -італія.

Под заказ
Новое
Компанія G-emball-tex .Здійснюємо продаж якісного сортованого одягу з країн Європи( Англії, Італії,Швейцарії).Весь одяг сортується на базах Європи за європейськими стандартами,що забезпечує його якість. Поскільки весь товар завозиться невеликими партіями -я маю змогу більше приділяти уваги якості товару який завозиться і йде на продаж замовнику. .

Преваги сортованого одягу над несортованим в тому що ви замовляючи товар вже практично розумієте що вам їде -без лотерей. Зрозуміло що сортовки дорожчі за оригінали але є в сортовках багато плюсів!!

За довгий час своєї роботи в сфері вживаного одягу я постійно стараюсь підбирати якісний одяг по адекватній ціні,для одягу саме певної категорії.

Обіцяю чесність в роботі з кожним клієнтом. Те ж саме надіюсь та чекаю від кожного з Вас.

Давайте працювати Разом в цей нелегкий час для нас усіх( карантини,різні політичні та економічні кризи).

На даний момент свіжий завоз якісної сортовки ЛІТО!!

Наголошую-саме якісної!!

Сорт-Екстра!!

Ціна 130 грн за кг.

Мінімальне замовлення від 25 кг і більше!!

Мікс якісного ще раз наголошую якісного дорослого та дитячого одягу по сезону літо! Дуже багато сучасного молодіжного одягу. Ніякого закошлатення ,затертих воротніків ,пятен чи дир!!! БУДЕТЕ ПРИЄМНО ВРАЖЕНІ!

Переваги сортовки саме літо в тому що одяг є неважкий і на кілограмм попадає досить немала кількість речей,що зменьшує собівартість однієї штуки!

Також сортовка вітровка мікс 1сорт Ціна 80 грн за кг. Мінімальна вага 25 кг.

Якісна сортовка з Англії та Італії.

Мікс курток вітровок вага кожної курточки маленька! куртки хорошої якості. Переважно чоловічі.та великі розміри.. Якісттю та асортиментом одягу будете приємно вражені.

Відправка по Україні Новою поштою.

Оплата наложеним платижем!

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція звертайтесь за телефоном.Зрадісттю відповім на всі ваші запитання та поможливості та своїй компетентності надам консультаціїї щодо вживаного одягу!

Характеристики
Производство ЕС
gemball
На Клумбе 5 лет
4 продажи
  • Новая почта
  • Наложенный платеж
  • Возврат и обмен: отсутствует