Yookidoo игрушка іграшка у ванну веселий краник

В наличии
Новое
Веселий кран - відмінна іграшка, яка пропонує безліч способів розкрити задоволення у воді! Ця музична іграшка з акумулятором має унікальну систему відкачування води, розроблену для любові часу, проведеного у грі у ванні.

Як розважитися
Щоб допомогти дитині ознайомитись з іграшкою, ми пропонуємо батькам та дитині разом пограти разом. Діти можуть заводити іграшку лавкою великою кнопкою. Вільна проточна вода дозволяє грати з чашками. І так: одна з чашок має отвори внизу, як ситечко, інша вентилятор, що крутиться під струменем води, а дві інші створюють ефект "благом". Зміна впливу води, яка супроводжується зміною поставленої чашки, вчить причині та наслідку та заохочує творчі експерименти. Дитина засвоює такі поняття, як порожній / повний важкий / легкий та багато інших.

Основні переваги: ​​- система з акумулятором, яка відкачує воду з ванни, забезпечує їй потрібну температуру під час розваг, - 3 різні чашки, що забезпечують різний водяний ефект, - вставте в чашку, завдяки якій ми можемо створити ефект «благом» - можливість влаштування всіх чашок по-друге, і спостерігаючи за тим, як вода протікає через них усіх, - граючи з чашкою, яка має вентилятор, доставляє малій дитині велику радість, - завдяки тому, що воду відкачують з ванни, ми будемо впевнені, що її температура під час гри ідеальна, - дуже просто в сервіс для маленької дитини, всі її частини пристосовані до маленьких рук дитини, - іграшка стимулює розвиток координації рук-очей,

У наборі: - 1 х крани для відсмоктувачів - 3 х чашки - 1 х «куку» вставте у чашку,

Розміри виробу: - ширина 9 см - висота 36,5 см - глибина 15,5 див

Розміри упаковки: - ширина 9 см - висота 39 см - глибина 18,5 см

Цвета
Характеристики
Состояние новое
Бренд Yookidoo (Юкиду)
Наличие в наличии
Производство ЕС
gyla_sv
На Клумбе 4 года
Более 300 продаж
  • Укрпочта (от 50 грн.), Новая почта, Деливери, Самовывоз
  • Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Оплата наличными, Частичная предоплата
  • Обмен: в течение 14 дней