Бренд — Mattel

Mattel — американська компанія, що спеціалізується на виробництві іграшок, дитячих книг і комп'ютерних ігор. Сьогодні Mattel володіє більш ніж 40 брендами, серед яких є Barbie, Monster High, Hot Wheels, UNO, Disney та багато інших.

Історія бренду 

Компанія Mattel почала свою історію в 1945 році під керівництвом трьох друзів — подружжя Рут і Елліота Хендлер, а також Гарольда Метсона. Свою назву компанія отримала від поєднання імен її засновників, Matson і Elliot.

Спочатку фірма представляла собою майстерню в гаражі, в якій виготовлялися рамки для картин і фотографій. Після робіт залишалося багато обрізків з дерева та пластику, і, щоб вони не пропадали даром, Елліот став майструвати з них лялькові будиночки, які стали розпродаватися успішніше фоторамок.

У 1947 році Mattel випустила в продаж Uke-A-Doodle — перший іграшковий музичний інструмент у вигляді гавайської гітари. Іграшка користувалася попитом — було продано понад 11 мільйонів екземплярів.

У 1955 році телекомпанія ABC запропонувала Хендлерам стати спонсорами дитячого шоу «Клуб Міккі Мауса». Нова телепрограма швидко завоювала дитячі симпатії, і через кілька тижнів нову іграшку Mattel — рушницю Burp Gun стали купувати шаленими темпами. Так Mattel здобули широку популярність.

У 1958 році під брендом Mattel була запатентована лялька Барбі (Barbie). Ляльку назвали на честь дочки Хендлер — Барбари. Перші комплекти нарядів для Барбі були замовлені у Модних будинків Christian Dior і Givenchy. Продажі компанії в 1958 році склали 14 мільйонів доларів.

У 1963 році продажі Mattel перевищили 26 мільйонів доларів, а в 1965-му склали вже понад 100 мільйонів доларів. Протягом наступних 30 років було створено безліч популярних іграшок.

У 1993 році Mattel купує Fisher-Price додаючи великий каталог іграшок для дошкільнят до свого портфоліо.

У 1999 році Mattel уклала договір з маркою «Феррарі», тим самим отримавши права на відтворення автомобілів, як іграшкових, так і колекційних.

З 2001 по 2002 роки Mattel випускала персонажів Harry Potter.

А в 2002 році фірма підписала угоду з «Уорнер Бразерс» на виробництво фігурок Бетмена, Супермена та інших героїв коміксів.

До сьогодні Mattel залишається однією з найбільших фірм-виробників іграшок у світі. На компанію працює близько 30 000 людей, а її товари продаються в 150 країнах світу.

ОБРАТИ MATTEL

    Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

    Вернуться в Блог