Угода користувача

Ця угода користувача, правила користування kloomba.com, а також інші правила, опубліковані на нашому сайті, визначають умови, на яких kloomba.com пропонує свої послуги, а користувачі погоджуються на ці умови.

Список визначень

Сайт, Клумба – сайт kloomba.com, додаток для встановлення на мобільних телефонах, інші сайти та/або домени, асоційовані з kloomba.com

Користувач – дієздатна фізична особа, яка зареєструвалася, користується послугами Сайту та приймає ці умови використання.

Акаунт, обліковий запис – персоналізований розділ Сайту, доступ до якого здійснюється Користувачем за персональним логіном та паролем, і який дозволяє публікувати інформацію на сайті, а також використовувати деякі додаткові послуги та починати листування з іншими користувачами Сайту.

Послуга – будь-яка дія на сайті, яку виконує користувач для задоволення своїх потреб, окрім безпосередньо купівлі/продажу товарів.

Угода – прямий або через банківську систему та поштову службу обмін товаром та грошима між користувачами. Сайт не є учасником угоди.

Про kloomba.com

Сайт kloomba.com призначений для використання виключно на території України.

Kloomba.com – це торговий інтернет-майданчик, який дозволяє продавцям виставляти свій товар на продаж, а покупцям купувати його. Kloomba.com допомагає покупцям та продавцям знайти один одного, обмінятися інформацією про товар та способи купівлі товару. При цьому kloomba.com не бере участі в угоді, не приймає оплату за товар, не організовує відправку товару і не є посередником у угоді, що укладається.

Вся інформація про товар надається безпосередньо продавцем. Kloomba.com не гарантує відповідність товару заявленому опису, його наявність, якість, можливість та швидкість відправлення. Усі дані про товарі мають виключно інформаційний характер і покупець на свій страх і ризик приймає рішення про угоду з продавцем товару.

Проте Сайт зацікавлений у тому, щоб усі угоди відбувалися відповідно до закону та задовольняли обидві сторони. Тому модератори сайту готові допомогти обом сторонам у вирішенні конфліктів, що виникають.

Загальні правила користування kloomba.com

Користувачі зобов'язуються

Опублікувати оголошення відповідно до правил публікації оголошень

Надавати повну інформацію про себе, включаючи копію паспорта, на вимогу адміністрації сайту у разі потреби перевірки особи.

Не передавати нікому свій обліковий запис ні на яких умовах, включаючи рейтинг, без окремого погодження з адміністрацією kloomba.com

Не використовувати kloomba.com для поширення недостовірної інформації, а також спаму, масового розсилання листів.

Не використовувати інструменти для автоматичного чи ручного збирання та копіювання інформації, включаючи інформацію про користувачів, товари, відгуки та інші дані, опубліковані на kloomba.com

Не порушувати авторські та суміжні права третіх осіб на твори, тексти, зображення, торгові марки, знаки для товарів та послуг, зареєстровані в Україні та відповідно до міжнародних договорів.

Ми залишаємо за собою право заблокувати будь-які не підтверджені облікові записи, а також облікові записи, які були неактивні протягом тривалого часу, або змінювати для них умови та обсяг послуг, що надаються. Крім того, ми можемо призупинити або скоротити обсяг послуг для будь-якого користувача з будь-якої причини без надання будь-яких пояснень з нашого боку.

У разі порушення правил публікації інформації, вона може бути змінена або видалена на розсуд Модератора. Користувач погоджується, що у разі видалення інформації, яка порушує правила, він не претендує на компенсацію коштів, витрачених на публікацію цієї інформації.

Для попередження користувачів про порушення передбачено систему Жовтих карт.

У випадку конфлікту між користувачами, вони можуть поскаржитися Модератору.

Модератори сайту можуть бути медіаторами для допомоги у вирішенні проблеми або застосувати заходи, передбачені для користувачів, які порушили правила. Для цього Модератор може ознайомитися з листуванням і перевірити інформацію, що надійшла в доступних йому межах.

Якщо вирішення конфлікту не в силах Модератора, Користувачі можуть звернутися до суду чи правоохоронних органів за захистом своїх інтересів та прав. Сайт надасть усю необхідну інформацію на запит компетентних органів відповідно до Закону.

Правила публікації оголошень

Користувачі зобов'язуються дотримуватись повних правил публікації оголошень.

Зміст

Публікуючи інформацію на kloomba.com, ви надаєте Сайту повне право використовувати повністю або частково цю інформацію для аналізу, порівняння, перепублікації в рекламних матеріалах, партнерських проектах. Таким чином ви передаєте Сайту право на неексклюзивне використання авторських та суміжних прав, які належать вам щодо конкретної інтелектуальної власності.

Опубліковану інформацію можна перенести повністю або частково на інші сайти, домени, додатки для телефонів на розсуд Адміністрації Сайту.

Користувачі, які не хочуть надавати дозвіл на використання, дублювання, переміщення інформації, опублікованої ними, зобов'язані припинити використання Сайту та в електронному повідомленні повідомити Модераторів про необхідність видалити цю інформацію з усіх інформаційних майданчиків, асоційованих із Сайтом.

Обмеження відповідальності

Ми робимо все можливе, щоб Сайт та Послуги були коректними, безпечними, вигідними та приємними. Однак, ми не можемо гарантувати постійний та безпроблемний доступ до наших послуг.

Користувачі погоджуються, що всі дії на сайті вони виконують на свій власний страх і ризик, Послуги надаються як є, і будь-який Користувач може відмовитися від використання сайту в цілому.

За жодних умов Сайт, асоційовані з ним домени та сервіси, а також Адміністрація та працівники Сайту не несуть відповідальності у зв'язку з будь-якими порушеннями, втратами, збитками, пов'язаними з:

  • Контентом, який публікує Користувач,
  • Використання або неможливість використання Послуг Сайту,
  • Інформацією, наданою на сайті,
  • Затримки, технічні неполадки та інші проблеми у використанні Сайту,
  • Діями, бездіяльністю будь-яких третіх осіб із використанням Сайту.

Сайт залишає за собою право змінювати ці Правила без узгодження з Користувачем у будь-який момент.

Якщо Користувач не погоджується з цими правилами, він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту та видалити всі пов'язані з сайтом матеріали.