Блог Клумбы

24 апреля, 10:02

Mattel — американська компанія, що спеціалізується на виробництві іграшок, дитячих книг і комп'ютерних ігор. Сьогодні Mattel володіє більш ніж 40 брендами, серед яких є Barbie, Monster High, Hot Wheels, UNO, Disney та багато інших.

Читать далее

19 апреля, 09:59

Clarks — ​це всесвітньо відомий бренд взуття та аксесуарів для всієї родини. Всі товари Clarks відрізняються особливим комфортом та зносостійкістю.

Все почалося в 1825 році у Великобританії, коли Сайрус Кларк започаткував компанію з виробництва килимів з овечої шкіри. У 1828 році до бізнесу Сайруса приєднався його молодший брат Джеймс, який

Читать далее

31 марта, 17:58

Adidas — німецька компанія з виробництва спортивного одягу, взуття та аксесуарів. Це найбільший виробник спортивного одягу в Європі і другий за величиною в світі.

Читать далее

24 марта, 10:55

У 30-ті роки меблі були дорогим задоволенням. Люди довго збирали гроші на бажаний комод чи ліжко, яке мало б їм служити десятки років. І лише в 1943 році, після заснування ІКЕА, розкіш обставити свою квартиру стала доступною практично кожному.

Читать далее

16 марта, 17:17

Ми провели велике розслідування, звернулися до достовірних джерел і зробили висновки щодо джинсових трендів у 2021 році.

Цей гід допоможе вам обрати актуальну модель на найближчі кілька сезонів та заощадити кошти.

Читать далее

10 марта, 19:21

Next — це англійський бренд повсякденного одягу та взуття для всієї родини. У нас він набув особливої популярності через високу якість, доступну ціну, недорогу та швидку міжнародну доставку.

Читать далее

3 марта, 17:55

Засновник бренду— Амансіо Ортега, найбагатша людина в Іспанії. Окрім Zarа, Амансіо також володіє такими брендами як Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterque, Stradivarius і Bershka.Хто ця геніальна людина?

Читать далее

23 февраля, 17:26

Висока якість, інноваційні матеріали, новітні технології виробництва — це Nike.

Як усе розпочиналося?

Усе почалося з шаленої мрії 24-річного хлопця зі штату Орегон — змінити життя і залишити свій слід в історії.

Читать далее

17 февраля, 15:47

З турботою про матусь

Найважча робота — це робота мамою. І ми, як ніхто інший, розуміємо всіх матусь, які кожного дня 24/7 проводить час зі своїми крихітками, гуляють з ними і в дощ, і

Читать далее

27 октября 2020, 09:56

Всемирный день грандиозных скидок теперь на Клумбе!

Мы решили сделать Black KloombaFriday заранее и продлить его на целый месяц с 27.10-30.11!Покупатели смогут приобрести лучшие товары Клумбы по самым низким ценам от лучших продавцов.

Читать далее

18