Оформлення посилок Укрпошти на Клумбі

Як тільки покупець зробив та оплатив замовлення, ви можете оформити на нього відправлення.

Переваги

 • Це зручно, так як не потрібно залишати Клумбу і розбиратися в інших сервісах.
 • Вартість посилки, оформленої на Клумбі, буде на 20% нижче, ніж у відділенні Укрпошти.
 • Це швидше, ніж оформляти відправлення у відділенні.

Як оформити посилку

У розділі «Замовлення» знайдіть замовлення від даного покупця і натисніть «Створити посилку».

Товари в посилці

За замовчуванням, в посилку буде додано лише одне замовлення. Однак, якщо покупець зробив декілька замовлень, ви можете додати його інші замовлення в одну посилку.

Для цього натисніть на «Додати замовлення до посилки» і виберіть товари з інших замовлень цього покупця.

Відправник

При першому оформленні посилки вам буде потрібно вказати ваші дані, як відправника. При наступних відправленнях ваші дані будуть підставлятися автоматично.

Одержувач

Якщо покупець оформив замовлення через спеціальну кнопку, то його дані як одержувача будуть заповнені автоматично. Досить часто покупці ігнорують цю кнопку, відправляючи свою адресу текстовим повідомленням. В такому випадку, система не зможе заповнити форму і продавцеві доведеться переносити дані вручну.

Вказуйте вашим покупцям на можливість оформити замовлення через кнопку.

Це допоможе вам оформляти посилки швидше, а покупцеві зекономити час при наступних замовленнях, так як його дані також будуть збережені.

Дані про посилці

 1. Якщо найбільша сторона упакованої посилки складе більше 70 см, то оплата доставки для тарифу «Стандарт» складе 4-кратну вартість відправки фактичної ваги, а для тарифу «Експрес» - 4-разова вартість відправлення посилки вагою в 30 кг.
 2. Оголошена вартість визначає суму компенсації в разі її втрати або пошкодження посилки, а також порушення термінів доставки. Не може перевищувати ринкову вартість вантажу.

Номер накладної

Після оформлення посилки ви отримаєте номер накладної, який буде відображатися біля відповідного замовлення в розділі «Замовлення» або в розділі «Посилки». Скопіюйте та надішліть його покупцеві.

Друк стікера

Якщо ваше відділення Укрпошти не комп'ютеризовано і не може прийняти відправлення за номером, ви можете самостійно друкувати адресні ярлики для посилок. Перейдіть в розділ «Посилки», натисніть на номер посилки і кнопку «Роздрукувати». Відкриється pdf файл зі стікером формату Укрпошти.

У вас великі обсяги продажів

 • Реєстри (списки) посилок допомагають відправляти багато посилок швидше
 • Зберігайте кілька відправників, якщо під вашим обліковим записом працює кілька співробітників.
 • SvetikS80 28 октября, 09:56

  у кого то получилось создать посылку? у меня нет! пишет заказ "0" не найден, заполняю все графы. Заказ создан! пробовала множество раз. У всех так или у меня?

 • marinka_past 1 ноября, 14:57

  да тоже самое. ничего не получается.
  "спасибо" за нововведение. толку ноль.к сожалению.

 • Elpis001122 7 ноября, 09:46

  Очень удобный сервис. Не получилось только один раз, обратилась к модератору, но не смогла назвать код ошибки, и больше ошибок не было. Посылка выходит 22-26 грн, а за свои покупки за доставку плачу намного больше. Спасибо Кашалоту и тем продавцам, которые пользуются этой услугой.

 • Anya1104 6 декабря, 09:38

  Я пробовала один раз и все вышло, это очень удобно и дешевле моему покупателю

Для комментирования нужно войти или зарегистрироваться

Вернуться в Блог