Лічильник гейгера - kailishen gb188, дозиметр, счетчик гейгера

В наличии
Новое
Прилад компанії Kailishen з функціями радіометра і дозиметра - в одному портативному корпусі. Призначений для зручного і комфортного використання для вимірювання щільності потоку b, y частинок, а також рентгенівського випромінювання - як для разових, так і тривалих досліджень. Точність вимірювань дозволяє застосовувати пристрій як любителям, так і фахівцям.

Дозиметр радіометр використовується для виявлення і контролю рівня радіації або радіаційного фону в приміщеннях і на відкритому повітрі, в кар′єрах, зоні відчуження - все залежить від ваших потреб. Може використовуватися як побутовий дозиметр для вимірювання радіоактивності продуктів харчування, будматеріалів і іншого.

Основні функції та особливості
Індикатор радіоактивності (лічильник Гейгера) оснащений інформативним ЖК-дисплеєм для виведення результатів - на нього виводяться миттєві і середні показники вимірів радіаційного фону, а також їх графік.
Складні налаштування і регулювання в приладі відсутні, необхідні вимірювання можна провести одним натисканням клавіші.
Окремо є можливість налаштування максимального значення рівня випромінювання радіаційного фону і вбудована звукова сигналізація при його перевищенні. Завдяки цьому немає необхідності постійного візуального контролю самого пристрою - в будь-якому випадку ви будете проінформовані про радіаційну небезпеку.
Вимірювання рівня радіації і виведення результатів на приладі проводиться по міжнародній системі одиниць СІ - в зіверт (Зв);
Використання у вимірювачі радіоактивності галоген-газової (GM) трубки як сенсора дозволяє забезпечувати високу чутливість - від 80 мЗв (0.8 МРН) - і малу похибку вимірювань (- 10%), в результаті яких Ви можете бути абсолютно впевнені. Через використаного типу чутливого елемента прилад крихкий і боїться падінь.
Радіометр (лічильник Гейгера) живиться від двох батарей (тип АА, в комплекті відсутні) і розрахований на тривалу автономну роботу.

Для особливо тривалих вимірювань (наприклад, постійне вимірювання рівня рентгенівського випромінювання в радіологічному кабінеті лікарні) передбачена можливість підключення через USB-порт. Функція підзарядки батарей в такому режимі - відсутня.
Вимірювач радіоактивності можна використовувати для проведення радіологічного контролю місцевості, продуктів, побутових і виробничих приміщень, в екологічних тестах і дослідженнях, при організації радіологічного захисту, а також радіаційних досліджень фармацевтичних препаратів.

Вставте дві батарейки (тип АА) у відсік живлення позаду пристрою або підключіть його USB-кабелем до USB-порту;
Натисніть ′ON′;
Після включення приладу, для початку проведення вимірювань натисніть центральну кнопку;
Крайньою правою кнопкою - встановіть бажаний максимальний поріг вимірювань, при перевищенні якого дозиметр радіації подасть звуковий сигнал. Крайня ліва кнопка - включаєвимикає звуковий сигнал при перевищенні порога;
Дозиметр радіації (лічильник Гейгера) відобразить поточні показники, а також, внизу дисплея - графік їх зміни. Після закінчення 8 хвилин - відобразиться середнє значення випромінювання, що відповідає отриманій дозі;
При потребі провести повторні вимірювання і обнулити дані - знову натисніть центральну клавішу;
Після закінчення вимірювань, натисніть і утримуйте до виключення клавішу ′OFF′ (при підключенні від USB-порту прилад включений постійно і не вимикається).

Габаритні розміри (Д x Ш x В): 13.5 x 7 x 4 см.
Вага (без джерел живлення): 125 грам.
Типи вимірюваного випромінювання: b, y - частинки і рентгенівське випромінювання.
Тип сенсора: галоген-газова трубка.
Поріг енергетичних значень: 20 kev - 3.0 mev (по цезій 137).
Відносна похибка: - 10%.
Чутливість: 80 мЗв (usv) (по кобальт-60).
Діапазон показань: 0 - 99,99 мЗв (usv) год.
Час безперервної роботи: 1 тиждень.
Температура експлуатації: від -25 до 45 0С, при відносній вологості не більше 95%.

Радіаційний дозиметр - індикатор радіоактивності Kailishen GB188 - 1 шт.
Коротка інструкція - 1 шт.

Цвета
Характеристики
Состояние новое
Наличие в наличии
Производство Китай и ЮВА
Magazn_hohol
На Клумбе 8 лет
9 продаж
  • Новая почта, Самовывоз, Другие способы доставки
  • Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж, Оплата наличными
  • Возврат и обмен: отсутствует