Panama jack piola черевики ботильйони чоботи жіночі зимові шкіряні. іспанія. оригінал. 40 р./26 см.

В наявності
Б/В
Черевики ботильйони чоботи жіночі зимові шкіряні Panama Jack Piola.
Оригінал!
У відмінному стані.
Дозвольте собі поринути у пригоди з цими чудовими ботильйонами PIOLA B35 іспанського бренду Panama Jack!
Цей авантюрний бренд з великою самовіддачею створює гарне високоякісне взуття, яке відрізняється міцністю та зручністю. Кожна пара взуття виготовляється вручну з великою увагою до деталей та оздоблення.
Ця чорна модель відрізняється верхом з м'якої натуральної шкіри Napa з водовідштовхувальним просоченням, герметично прошитими швами, фірмовим логотипом на п'яті і тисненим логотипом на халяву.
Внутрішня підкладка виготовлена ​​з напрочуд м'якого, але особливо красивого і теплого хутра і має фіксовану устілку. Оскільки внутрішня частина повністю покрита підкладкою з хутра, ви також можете скласти халяву, щоб хутро було добре видно.
Гумова підошва має грубий профіль, потужний протектор, який забезпечує гарне зчеплення.
➤ Висота халяви: 21 см
➤ Ширина халяви: 35.5 см
➤ Висота каблука: 6 см
➤ Довжина устілки 26 см.
Зроблено в Іспанії.
Роздрібна ціна нових від 9000 грн.
Зроблено в Іспанії.

6f34

Розміри
40
41
Кольори
Характеристики
Состояние б/у
Бренд Panama Jack (панама джек)
Наличие в наличии
Сезон зима
Застежка без застежки
Материал кожа натуральная
Фасон кэжуал
Длина стельки (см) 26,00
shoesland555
На Клумбі 10 роки
Більше 200 продажів
  • Укрпошта, Нова пошта
  • Передоплата на картку/рахунок, Післяплата, Оплата готівкою
  • Повернення та обмін: протягом 1 дня