Xs™ протеїновий батончик, шоколадний смак (720 г)

В наявності
Нове
ЛЮБАЯ ПРОДУКЦИЯ AMWAY В НАЛИЧИИ

12 батончиків x 60 г e / 720 г

XS™ Протеїнові батончики у зручному дорожньому форматі забезпечують нарощування і збереження м’язової маси. Підтримують процес відновлення після тренувань та задовольняють потреби у перекусі.

Що вони вам забезпечують

Сприяють росту м’язів без жиру завдяки суміші протеїнів (20 г) цільового призначення, м’язи одержують стабільне надходження речовин, необхідних для відновлення завдяки швидко та повільно засвоюваним протеїнам
Збагачені селеном, який сприяє захисту клітин від оксидативного стресу.
Розроблені як батончики, які не містять нічого зайвого крім високоякісних інгредієнтів, мають високий вміст клітковини (50% РДНС) і зовсім не містять доданого цукру: в цьому їхня перевага – жодних «порожніх» калорій або «стрибків» рівня цукру в крові

Чому вони вам сподобаються

Якщо я хочу завжди досягати максимуму, мені потрібно обирати дієтичні добавки, які забезпечують мені необхідні переваги. XS Протеїнові батончики забезпечують моєму організму все, чого він потребує, аби вповні розкрити свій потенціал, саме тоді, коли це потрібно найбільше. Ці нові XS Протеїнові батончики покликані підтримати нарощування м’язової маси після тренувань і пропонуються у зручному дорожньому форматі. Кожен протеїновий батончик містить суміш протеїнів цільового призначення, забезпечуючи стабільне постачання швидко і повільно засвоюваних протеїнів – і таким чином довше підтримуючи синтез протеїнів. Збагачені селеном, який сприяє захисту клітин від оксидативного стресу, ці сучасні Протеїнові батончики завжди під рукою, коли вам потрібна підтримка, аби викладатись на всі 100!

Факти для вас

Показуйте кращий результат на кожному етапі – спробуйте всю лінійку продукції XS.

Основні характеристики

Швидкий і надзвичайно ефективний результат: призначені для вживання після фізичних вправ для прискорення розвитку м’язової тканини та більш швидкого відновлення.
Збагачені потужними складниками й основними вітамінами, кожен батончик забезпечує цілих 20 г високоякісних протеїнів
Також можна вживати як корисний перекус у насичений справами день, оскільки батончики мають високий вміст клітковини (15,8 г) і зовсім не містять доданого цукру
Смак шоколаду

Спосіб вживання

Після тренування оберіть XS™ Протеїнові батончики, щоб відновити сили у надзвичайно смачний і поживний спосіб. Також скористайтеся ними у насичений справами день як корисним перекусом у зручному дорожньому форматі.

Додатково нагадуємо про загальну важливість розмаїтого збалансованого раціону та здорового способу життя. Не підходять для діабетиків!

Склад

Смак шоколаду: Склад: молочний протеїн, ізомальт-олігосахариди, стабілізатор вологості (гліцерин), олігофруктоза, какао терте, гороховий протеїн, пшеничний крохмаль, соняшникова олія, какао-крупка, знежирене какао, ароматизатори (містять молоко), емульгатор (ефіри гліцерину лимонної та жирних кислот (E472c)), підсолоджувач (стевіолглікозіди), вітаміни (вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В1 (тіаміну мононітрат), вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид), вітамін В12 (ціанокобаламін)), мінерали (селеніт натрію). молочний протеїн, ізомальтолігосахариди, стабілізатор вологості (гліцерин), олігофруктоза, какао терте, гороховий протеїн, пшеничний крохмаль, соняшникова олія, какао-крупка, знежирене какао, ароматизатори (містять молоко), емульгатор (ефіри гліцерину лимонної та жирної кислот Е427с), підсолоджувач (стевіолглікозиди), вітаміни: вітамін В2 рибофлавін), вітамін В1 (тіаміну мононітрат), вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), вітамін В12 (ціанокобаламін); мінерали (селеніт натрію).

Кольори
Характеристики
Состояние новое
Бренд Amway (Амвей)
Наличие в наличии
Производство США
Mihail777
На Клумбі 4 роки
Більше 70 продажів
  • Укрпошта (від 1 грн.), Нова пошта, Самовивіз, Інші способи доставки
  • Передоплата на картку/рахунок, Оплата готівкою, Часткова передоплата
  • Повернення та обмін: відсутнє