Брелок прозрачный

Під замовлення
Нове
Замовте на подарунок супер новинку брелок прозорий з будь-яким текстом і фотографією.
Брелоки прозорі - новий формат брелків. Завдяки сучасним технологіям, ви можете замовити або подарувати комусь, брелок, якого немає більше ні в кого іншого. У макет ви можете додати будь-яку фото і свій текст, дату. Такий прозорий брелок на замовлення буде нагадувати про приємні моменти в житті. Це оригінальний іменний подарунок на Новий рік, день народження або будь-яке інше свято.
Прозорий брелок для ключів - стильний подарунок для хлопця чи дівчини, який завжди під рукою, адже без ключів не обходиться жодна людина. Такий брелок з фотографією на замовлення стане незвичайним і корисним акксеруаром як для себе, так і для своїх близьких або друзів.
Брелоки прозорі можна замовити з логотипом компанії. Це відмінний корпоративний подарунок - приз для проведення розіграшів або рекламний сувенір для промо-акцій.

Матеріал брелка- прозорий акріл.
Розмір брелка - 74 * 50мм
Під запит можливий будь-який розмір.
_________
Закажите на подарок супер новинку брелок прозрачный с любым текстом и фотографией.
Брелки прозрачные - новый формат брелков. Благодаря современным технологиям, вы можете заказать или подарить кому-то, брелок, которого нет больше ни у кого другого. В макет вы можете добавить любое фото и свой текст, дату. Такой прозрачный брелок на заказ будет напоминать о приятных моментах в жизни. Это оригинальный именной подарок на Новый год, день рождения или любой другой праздник.
Прозрачный брелок для ключей - стильный подарок для парня или девушки, который всегда под рукой, ведь без ключей не обходится ни один человек. Такой брелок с фотографией на заказ станет необычным и полезным акксеруаром как для себя, так и для своих близких или друзей.
Брелки прозрачные можно заказать с логотипом компании. Это отличный корпоративный подарок - приз для проведения розыгрышей или рекламный сувенир для промо-акций.

Материал брелка- прозрачный акрилл.
Размер брелка - 74*50мм
Под запрос возможен любой размер.

Характеристики
Производство Украина
kraski_zhizny
На Клумбі 10 роки
Більше 90 продажів
  • Укрпошта, Нова пошта, Justin, Самовивіз, Інші способи доставки
  • Передоплата на картку/рахунок, Оплата готівкою, Часткова передоплата
  • Повернення та обмін: відсутнє