Кільцеві лампи з тримачем для телефону

Під замовлення
Нове
Кільцева лампа 26 см, 30 см , лампа для тік тока tiktok, селфі лампа з тримачем для телефона

Кільцева лампа 26 см , 30 см – це інноваційний пристрій, який став незамінним помічником для відеоблогерів, фотографів, візажистів та інших професійних користувачів. Ця лампа створює ідеальне освітлення, яке допомагає створити якісні фото та відео, де кожна деталь досконало передається.

Кільцева лампа 26 см , 30 см має великий діаметр, що дозволяє створювати м’яке та природне освітлення, яке підкреслює красу обличчя та допомагає приховати недоліки шкіри. Завдяки своєму дизайну, лампа дозволяє регулювати яскравість та температуру світла від теплого до холодного, що дозволяє досягти потрібного ефекту та створити світло, яке найкраще підходить для конкретної ситуації.

Кільцева лампа 26 см , 30 см має декілька рівнів яскравості світла, що дозволяє налаштовувати його для досягнення бажаного результату. Також лампа має можливість зміни кольору світла з теплого до холодного. Ця можливість дозволяє відтворити різні настрої та емоції на знімках та відео.

Кільцева лампа 26 см , 30 см має регульовану конструкцію, яка дозволяє легко підлаштувати її під потрібний кут та висоту. Більше того, вона легко складається та розкладається, що дозволяє легко переносити її з місця на місце.

Крім того, кільцева лампа 26 см , 30 см має надійну конструкцію та високу якість виготовлення.

Кольори
Характеристики
Производство Китай и ЮВА
Ludusa35
На Клумбі 4 роки
Більше 30 продажів
  • Укрпошта, Нова пошта
  • Передоплата на картку/рахунок, Післяплата, Часткова передоплата
  • Обмін: протягом 14 дней