Щоб ваші товари на Клумбі мали попит, дотримуйтесь кількох простих правил.
Гарний опис
Не лінуйтеся. Вам все одно доведеться розповідати всім потенційним покупцям про особливості товару. То чи не краще зробити це один раз і гарно?
Обов'язково напишіть короткі характеристики товару. Навіть сорочечку можна описати кількома словами («Хороша сорочечка на зав'язках. М'яка і приємна бавовна. Якісні зовнішні шви.» і т.п.).
Не скопіюйте величезні описи з інтернет-магазинів. По-перше, такі описи часто мають господаря. По-друге, ваш короткий і ємний відгук, як користувача, у 1000 разів цікавіше, ніж безлике рекламне простирадло з тексту.
В одязі не забувайте про виміри. У різних виробників можуть бути різні розмірні сітки. Тому найнадійнішим показником будуть реальні виміри (наприклад, довжина сукні, ширина у плечах, довжина рукава тощо)
Якісні фотографії
Наразі зробити фотографію товару можна за пару хвилин. Врахуйте, що саме по фотографії покупець вирішує, чи варто купувати товар в інтернеті. Постарайтеся фотографувати на однотонному тлі, у світлу пору доби біля вікна. Фотографії без спалаху виглядають краще. Чиста і випрасувана річ виглядатиме привабливіше, ніж брудна і пом'ята.
Навіть якщо ви продаєте той самий товар, що й десятки інших продавців, фотографія може стати вашою вигідною відмінністю.
Вказуйте реальну ціну
Ціна «1 грн» – найгірше, що можна вигадати.
Для більшості потенційних покупців, які прийшли вибирати з багатьох, аналогічних до вашого, товарів, така ціна означає тільки одне: потрібно написати вам і дізнатися реальну ціну. Половина з них просто не зробить цього і пройде повз ті оголошення, де ціна вказана. За статистикою, перегляд оголошень з ціною «1 грн» майже в 2 рази менше, ніж аналогічних із реальною ціною.
Не можете скласти ціну? Перегляньте перед публікацією схожі оголошення.
Занижена ціна залишає у покупця неприємне відчуття обдурювання. Тому важливо вчасно редагувати ціни, особливо, якщо ви знаєте, що ціни на ваш товар можуть змінюватися.
Розкажіть про себе
Заощаджуйте свій час, напишіть один раз про себе та загальні умови продажу. Продавець з ім'ям та аватаркою викликає більше довіри, ніж безликий «jkjijoi». Подбайте про приємний і привабливий нік ще на етапі реєстрації.
Пам'ятайте, що на дошці оголошень Клумби покупці шукають насамперед товари за добрими цінами, а не рекламу магазинів.
Не ставте умов та не робіть не доброзичливих заяв в описі вашого магазину. Наприклад, «Думайте, перш ніж натискати кнопку замовити» – грубе звернення до потенційного покупця. Його можна замінити: «Ми з радістю проконсультуємо вас, якщо ви натиснете на посилання Задати питання в оголошенні та допоможемо зорієнтуватися перед замовленням».
Вдалих продажів!